Szkło laminowane jest to szkło składające się z dwóch lub więcej warstw szkła sklejanych ze sobą w wysokiej temperaturze za pomocą specjalnych materiałów. Szkło to jest wcześniej odpowiednio hartowane, a laminowanie nadaje mu jeszcze większej wytrzymałości i chroni przed rozpryśnięciem w razie stłuczenia. Jest uważane za niezwykle  bezpieczne i stosuje się je wszędzie tam, gdzie rozbite mogłoby stanowić zagrożenie dla człowieka. Laminowanie zwiększa odporność na zarysowania, działanie kwasów i rozpuszczalników organicznych, wodę, wilgoć czy wysokie temperatury. Wiemy już, jakie zalety ma szkło laminowane. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystujemy go do wytwarzania funkcjonalnych i eleganckich ozdób do twojego mieszkania sprawdź naszą ofertę na Axitech i dowiedz się więcej.

Panele szklane do kuchni na wymiar

Szklane dekory w kuchni są alternatywą dla tradycyjnych kafelek, tapet czy mozaik. Wprowadzają do kuchni niepowtarzalny klimat i nowoczesny styl. Dzięki ciekawej kolorystyce i designowi twoja kuchnia nabierze wyjątkowego charakteru. Ta modernistyczna forma aranżacji pozwoli na przełożenie wszystkich twoich wyobrażeń w rzeczywistość. Dajemy możliwość stworzenia wnętrz jedynych w swoim rodzaju. Dzięki zastosowaniu wspomnianego wcześniej szkła laminowanego panele szklane do kuchni to doskonały wybór, dzięki któremu twoje powierzchnię zachowają idealny stan przez bardzo długi czas. Nasze szyby laminowane po wcześniejszych ustaleniach powstają w pełni na zamówienie klienta. Osobiście wycinamy materiał, który jesteśmy następnie  w stanie dopasować do każdego pomieszczenia.

Druk na szkle laminowanym na wymiar – Axitech

Zajmujemy się produkcją szklanych dekorów i paneli od wielu lat. Jesteśmy w stanie umieścić na naszych produktach dowolne grafiki z bazy danych lub bezpośrednio zdjęcie otrzymane od klienta. Ty decydujesz jak wyglądać ma twoja kuchnia. Sprawdź naszą ofertę i tchnij życie w swoje mieszkanie dzięki naszym panelom szklanym.

Comments are closed.