W sezonie letnim jadalnia na tarasie staje się centrum rodzinnego życia. To właśnie zewnętrzna strefa wyposażona w duży, solidny stół otoczony krzesłami zaprasza do wspólnego odpoczynku wśród kojącej zieleni. Zastanawiasz się, jak przekształcić swój nieco nudny ogród w modną i w pełni funkcjonalną jadalnię? Sprawdź nasze rady!

Drewniany stół – praktyczna i urokliwa jadalnia na tarasie

Jadalnia na tarasie powinna z jednej strony nienagannie się prezentować, a z drugiej – zapewniać domownikom i gościom optymalne warunki do spotkań przy grillu czy wspólnych śniadań. Sercem aranżacji jest stół goszczący pokaźną grupę osób. W tym sezonie architekci stawiają na naturalne drewno egzotyczne. Surowy, pięknie usłojony stół z odpornego na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne surowca stworzy z tętniącą życiem zielenią wyjątkowo zgrany duet. Aby uniknąć niepożądanego efektu ciężkości, zrezygnuj z drewnianych krzeseł na rzecz lekkich modeli wyplatanych z rattanu.

Komplet drewniano-rattanowy jest uniwersalny. Pięknie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, rustykalnym, kolonialnym i skandynawskim.

Dodatki do jadalni na tarasie

Jadalnia na tarasie będzie kompletna, kiedy uzupełnisz ją o stylowe dodatki. Romantyczną aurę roztoczą wokół domu lampki solarne i efektowne lampiony, donice z ulubionymi kwiatami, dywaniki przystosowane do użytku zewnętrznego oraz promienniki gazowe wytwarzające przyjemne ciepło.

Meble rattanowe Vimine – z miłości do natury 

Poszukiwania wyposażenia do nowej, zewnętrznej jadalni warto zacząć od sprawdzenia oferty prezentowanej w katalogu marki Vimine. Stoły drewniane, dodatki i meble rattanowe Vimine spełnią oczekiwania najbardziej wymagających estetów. Oryginalne meble i akcesoria wykonane są ręcznie z ekologicznych materiałów najwyższej jakości. 

Comments are closed.