Niebieska kuchnia cieszy się ogromną popularnością. Ludzie z wielką przyjemnością rezygnują ze wszechobecnej bieli na rzecz nieco wyraźniejszych kolorów. W tym przypadku mowa o niebieskim, który dostępny jest w sklepach pod postacią bardzo ciekawych odcieni.

Z czym powinna być połączona niebieska kuchnia?

Odcień niebieski jest piękny, ale należy pamiętać o tym, że nie jest to taki uniwersalny odcień, który można dopasować do wszystkiego. Należy umiejętnie podchodzić do tego, aby uzyskać ciekawy efekt wizualny. Do czego pasuje niebieski? M.in. do zieleni, która ściśle związana jest z grupą kolorów naturalnych. Te dwa odcienie można ze spokojem połączyć z białymi ścianami, które stworzą harmonijne, jednolite połączenie w wielu domach. Niebieski będzie również dobrze prezentował się w szarościach i graficie, które również należy zaliczyć do bardzo modnych kolorów. Niebiesko-białe połączenia przywodzić będą na myśl wakacyjne wspomnienia znad morza.

Drewno w kuchni

Niebieska kuchnia to doskonały pretekst do tego, aby do pomieszczenia zaprosić drewno. Gdzie można je umiejscowić? M.in. pod postacią solidnie wykonanych blatów roboczych. Nie można jednak zapomnieć o tym, żeby tak wykonane blaty regularnie poddawać zabiegom konserwującym. W takiej kuchni nie powinno również zabraknąć drewnianego stołu z dopasowanymi krzesłami. Drewniane elementy będą stanowić świetny kontrast dla koloru niebieskiego, który będzie gościć na szafkach kuchennych. W ten właśnie sposób można urządzić swoją niebieską kuchnie.

 

Comments are closed.

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/majowka-kiedy-jest-ile-trwa/ lectivemx.com