Sezon letni zbliża się wielkimi krokami – to najlepszy czas na to, by zmienić oblicze przydomowego ogrodu czy tarasu. Nie ma dzisiaj problemu, by taką przestrzeń zmienić w wygodne miejsce wypoczynkowe. Konieczne są jedynie dopasowane do potrzeb meble ogrodowe. Jakie propozycje maja dla nas topowi projektanci?

Meble rattanowe – siła natury!

Eleganckie meble rattanowe dostępne są w nowej, odświeżonej wersji. Meble takie są bardzo pożądane i poszukiwane, szczególnie do niebanalnych aranżacji przestrzeni przydomowych. Warto wiedzieć, że fotele czy krzesła rattanowe wyplatane są ręcznie. To gwarantuje, że każdy z egzemplarzy mebli będzie całkowicie unikatowy! Meble rattanowe powstają z pnączy pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Pozyskiwanie pnączy nie degraduje środowiska naturalnego. Eleganckie meble z rattanu sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodach.

Meble technorattanowe – ponadczasowe rozwiązanie na lata

Moda na meble technorattanowe nie mija – są one trwałe, lekkie, eleganckie i wygodne. Meble takie tworzone są z materiałów syntetycznych, wysoce odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Komplety technorattanowe są niezwykle rozbudowane, przez co możliwe jest wybranie z nich tych elementów, które sprawdzą się w danej przestrzeni wypoczynkowej. Szeroki wybór mebli technorattanowych znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok.

Meble aluminiowe – lekkie i nowoczesne

W nowoczesnych aranżacjach ogrodowych najlepiej sprawdzą się lekkie meble aluminiowe. Krzesła i fotele w takich kolekcjach posiadają wypełnienie wykonane z elastycznej siatki polietylenowej. Lekka konstrukcja mebli z aluminium sprawia, że ich podnoszenie czy przenoszenie nie jest kłopotliwe. Meble takie zabezpieczone są przed działaniem wilgoci.

 

Comments are closed.